O nas

Firma “Diatta” istnieje na rynku od ponad 9 lat, przez co zdobyła doświadczenie i zaufanie klientów. Założona w celu tworzenia zdrowych diet pudełkowych, przy czym ułatwienia życia codziennego osobom aktywnym jak i dla tych korzystających z diet leczniczych w których się specjalizujemy. Wszystkie diety tworzymy pod okiem naszych specjalistów w zakresie zdrowego odżywiania, korzystamy z doświadczenia naszych dietetyków w celu uzyskania jak najlepszych efektów dla naszego ciała oraz co z tym idzie lepszego samopoczucia. Zajmujemy się również cateringiem dla przedszkoli oraz firm (śniadania/obiady), tworzymy jedzenie na eventy rożnego rodzaju od tych rodzinnych (np. chrzty, urodziny lub komunie) po imprezy firmowe (np. konferencje, szkolenia oraz bankiety).

 

Dobre rady:

Oto garść wskazówek, dzięki którym wybrana dieta przyniesie radość, a także wzmocni i utrwali efekt odchudzania.

  • pij niegazowaną wodę mineralną w ilości 1,5-2l dziennie. Naturalna woda mineralna oczyszcza i nawadnia organizm – pita regularnie wypłukuje szkodliwe substancje, przyspiesza regenerację organizmu, a także wyrównuje niedobory składników mineralnych.
  • odchudzanie to nie tylko dieta, ale także ruch. Znajdź trochę czasu i zacznij regularnie ćwiczyć. Podczas aktywności fizycznej dostarczysz swojemu organizmowi energię min. z tkanki tłuszczowej, która zalega w Twoim ciele.

Gimnastyka wspomaga przemianę materii, która u osób na diecie jest zazwyczaj spowolniona. Solidny wysiłek fizyczny pozwala także zmniejszyć apetyt. Jeśli nie masz możliwości na codzienną porcję ruchu, zrezygnuj z windy, zastąp ćwiczenia spacerem lub wybierz się na rowerową przejażdżkę.

Close menu