fbpx

+48 608 607 850
+48 22 490 35 28

info@diatta.pl

Catering dla szkół, żłobków i przedszkoli

Dobrze skomponowana dieta dziecka ma ogromny wpływ na jego prawidłowy rozwój oraz zapobieganie chorobom w przyszłości. Nauka prawidłowych zasad żywienia powinna rozpocząć się już od najmłodszych lat, aby w dorosłym życiu unikać nieprawidłowych nawyków. Oferowany przez nas catering dla szkół, żłobków i przedszkoli zawiera posiłki, które są uwzględniają preferencje żywieniowe najmłodszych, a jednocześnie są zdrowe i dostarczają odpowiedniej ilości składników odżywczych. Nasz catering skierowany do przedszkoli doskonale wpływa na kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych u dzieci. Catering do żłobków to natomiast doskonały sposób na zapewnienie prawidłowego rozwoju i dobrego samopoczucia najmłodszym Pociechom. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Catering dla przedszkoli – Warszawa

Przedszkole to miejsce, w którym dziecko spędza większość dnia. To tam nabywa nowych umiejętności, a także uczy się zasad zdrowego żywienia. Posiłki muszą być skomponowane tak, aby uwzględniały zapotrzebowanie najmłodszych na mikro i makroelementy, a jednocześnie ograniczały niezdrowe produkty. Nasz catering dla przedszkoli w Warszawie przygotowywany jest przez specjalistów żywienia, którzy doskonale znają zapotrzebowanie młodych organizmów. Posiłki przygotowywane są ze świeżych, wysokiej jakości produktów o niskiej zawartości cukrów i z dużą ilością warzyw i owoców. Zestaw żywieniowy skomponowany jest tak, aby na talerz dziecka trafiło danie zdrowe, smaczne i kolorowe, aby zachęcić przedszkolaka do jedzenia. Proponujemy catering dla przedszkoli w Warszawie, który opiera się na:

  • kolorowych warzywach,
  • zdrowych owocach,
  • pełnoziarnistych produktach,
  • chudym mięsie,
  • niskiej zawartości cukru i soli,
  • chudym nabiale.

Dbamy o to, aby catering dla przedszkoli był smaczny i urozmaicony, dzięki czemu każdego dnia dziecko otrzyma pożywny posiłek.

Catering dla żłobków – Warszawa

Najmłodsze dzieci dopiero poznają różne smaki, dlatego każda nowa potrawa może być dla nich ciekawym przeżyciem. Maluchy wymagają też specjalnie skomponowanego menu, który będzie uwzględniał potrzeby rozwijającego się organizmu. Nasz catering dla żłobków w Warszawie opracowywany jest według zasad Instytutu Żywienia, a każdy przygotowany posiłek dostarcza odpowiednią ilość składników odżywczych. Zdrowe, ekologiczne i nieprzetworzone produkty, na których opiera się catering dla żłobków, to podstawowe elementy przygotowywanych dań. Jadłospis uwzględnia preferencje żywieniowe dzieci w najmłodszym wieku, dlatego posiłki są lekkostrawne i podawane w najbardziej przyswajalnej formie. Zdajemy sobie sprawę, że dziecko w tym okresie dopiero poznaje nowe smaki, dlatego staramy się, aby nasze menu pozwoliło mu wyrobić zdrowe nawyki żywieniowe i było smaczne oraz zachęcające. Uwzględniamy także indywidualne wymagania dziecka, dlatego przygotowujemy także diety bez laktozy i glutenu oraz innych produktów według wcześniej ustalonych zaleceń.

Szukasz smacznego, w pełni wartościowego cateringu do przedszkola? A może chcesz zadbać o wyżywienie najmłodszych i potrzebujesz cateringu do żłobka? Zajmujemy się przygotowywaniem i dostarczaniem w pełni wartościowych i zbilansowanych posiłków. Wszystkich zainteresowanych cateringiem do żłobków i przedszkoli zapraszamy do współpracy.