fbpx

Catering dla firm

catering dla firm warszawaCatering dla firm to wyjątkowa oferta cateringu, która stanowi swoiste dopełnienie naszej oferty kulinarnej. Przedsiębiorcy, którzy są zobligowani do zapewnieniu lunchów lub ciepłych posiłków regeneracyjnych pracownikom w postaci dań obiadowych  sięgają  po catering zbiorowy. Klienci indywidualni w każdej chwili mogą skorzystać z cateringu dietetycznego, zaś firmy organizujące spotkania biznesowe, konferencje czy szkolenia właśnie z cateringu dla firm.

Nasz catering dla firm doskonale wpisuje się w koncepcję zdrowego jedzenia, przy czym nie jest cateringiem dietetycznym sensu stricte. Co to oznacza? Wszystkie dania, które oferujemy w ramach cateringu firmowego są przygotowywane wyłącznie ze świeżych składników i produktów, w które zaopatrujemy się u sprawdzonych dostawców. To gwarantuje najwyższą jakość naszych dań, które są zawsze aromatyczne i smaczne.

Catering dla firm na każdą okazję

Catering dla firm to usługa, którą każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. W zależności od specyfiki imprezy oraz liczby uczestników i formy serwowania dań – bufet stojący czy zasiadana kolacja – zapewniamy adekwatne menu, w którym nie brakuje dań obiadowych, bufetowych oraz przekąsek i deserów.

Firmowy bankiet? To nie problem! Dostarczymy przepyszne dania bufetowe i ciepłą kolację, a do przysłowiowej kawy przeróżne ciasta i ciasteczka. Szkolenie? Przedstaw nam jego plan ramowy, a my zadbamy o odpowiednie zaopatrzenie przerw kawowych. Obok pysznej kawy i herbaty w bufecie uczestnicy szkolenia znajdą kanapeczki, koreczki, babeczki ze słonym nadzieniem i wiele więcej, a w porze obiadowej przepyszne lunche. Dodatkowo oferujemy słodkie przekąski i owoce, które doskonale dopełnią i urozmaicą menu. Impreza integracyjna dla pracowników? Niezależnie od tego, czy planujesz imprezę plenerową z atrakcjami czy imprezę w formie bankietu z tańcami zapewnimy catering, który nikogo nie rozczaruje. Będą dania mięsne i wegetariańskie, przekąski słone i słodkie, ciepłe i zimne napoje. Masz specjalne życzenia? Z pewnością jesteśmy w stanie je spełnić!

Nasz catering dostarczamy do dowolnego miejsca – siedziby firmy, wynajętej sali konferencyjnej, sali bankietowej czy w plener. Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby Naszych Klientów jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę oferując nie tylko przepyszne jedzenie, ale również zastawę stołową czy sztućce.

Catering dla firm – Warszawa i okolice

Zamówienia na catering dla firm realizujemy na terenie miasta Warszawa i w okolicy. Dostarczamy smaczne i zdrowe posiłki, w ramach których oferujemy zarówno lunche i dania obiadowe, jak i przekąski. Zapewniamy catering dla firm dostosowany do specyfiki wydarzenia, oferując dania serwowane w postaci ciepłego i zimnego bufetu, bufet palcowy, dania zasiadane oraz słodkie przekąski i desery.

Klientów biznesowych z terenu miasta Warszawa oraz okolicy zainteresowanych skorzystaniem z oferty cateringu dla firm zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 608 607 850.

Close menu