fbpx

+48 608 607 850
+48 22 490 35 28

info@diatta.pl

Catering dla firm

Catering dla firm to wyjątkowa oferta cateringu, która stanowi swoiste dopełnienie naszej oferty kulinarnej. Przedsiębiorcy, którzy są zobligowani do zapewnieniu lunchów lub ciepłych posiłków regeneracyjnych pracownikom w postaci dań obiadowych  sięgają  po catering zbiorowy. Klienci indywidualni w każdej chwili mogą skorzystać z cateringu dietetycznego, zaś firmy organizujące spotkania biznesowe, konferencje czy szkolenia właśnie z cateringu dla firm.

Nasz catering dla firm doskonale wpisuje się w koncepcję zdrowego jedzenia, przy czym nie jest cateringiem dietetycznym sensu stricte. Co to oznacza? Wszystkie dania, które oferujemy w ramach cateringu firmowego są przygotowywane wyłącznie ze świeżych składników i produktów, w które zaopatrujemy się u sprawdzonych dostawców. To gwarantuje najwyższą jakość naszych dań, które są zawsze aromatyczne i smaczne.

Catering dla firm na każdą okazję

Catering dla firm to usługa, którą każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. W zależności od specyfiki imprezy oraz liczby uczestników i formy serwowania dań – bufet stojący czy zasiadana kolacja – zapewniamy adekwatne menu, w którym nie brakuje dań obiadowych, bufetowych oraz przekąsek i deserów.

Firmowy bankiet? To nie problem! Dostarczymy przepyszne dania bufetowe i ciepłą kolację, a do przysłowiowej kawy przeróżne ciasta i ciasteczka. Szkolenie? Przedstaw nam jego plan ramowy, a my zadbamy o odpowiednie zaopatrzenie przerw kawowych. Obok pysznej kawy i herbaty w bufecie uczestnicy szkolenia znajdą kanapeczki, koreczki, babeczki ze słonym nadzieniem i wiele więcej, a w porze obiadowej przepyszne lunche. Dodatkowo oferujemy słodkie przekąski i owoce, które doskonale dopełnią i urozmaicą menu. Impreza integracyjna dla pracowników? Niezależnie od tego, czy planujesz imprezę plenerową z atrakcjami czy imprezę w formie bankietu z tańcami zapewnimy catering, który nikogo nie rozczaruje. Będą dania mięsne i wegetariańskie, przekąski słone i słodkie, ciepłe i zimne napoje. Masz specjalne życzenia? Z pewnością jesteśmy w stanie je spełnić!

Nasz catering dostarczamy do dowolnego miejsca – siedziby firmy, wynajętej sali konferencyjnej, sali bankietowej czy w plener. Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby Naszych Klientów jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę oferując nie tylko przepyszne jedzenie, ale również zastawę stołową czy sztućce.

Catering dla firm – Warszawa i okolice

Zamówienia na catering dla firm realizujemy na terenie miasta Warszawa i w okolicy. Dostarczamy smaczne i zdrowe posiłki, w ramach których oferujemy zarówno lunche i dania obiadowe, jak i przekąski. Zapewniamy catering dla firm dostosowany do specyfiki wydarzenia, oferując dania serwowane w postaci ciepłego i zimnego bufetu, bufet palcowy, dania zasiadane oraz słodkie przekąski i desery.

Klientów biznesowych z terenu miasta Warszawa oraz okolicy zainteresowanych skorzystaniem z oferty cateringu dla firm zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 608 607 850.