fbpx

+48 608 607 850
+48 22 490 35 28

info@diatta.pl

Catering dla przedszkoli

[vc_row][vc_column][gsf_space desktop=”90″ tablet=”70″ tablet_portrait=”60″ mobile_landscape=”50″ mobile=”40″][vc_column_text]Dzieci są dla nas dobrem najwyższym. Dbałość o ich zdrowie, dobre samopoczucie oraz rozwój intelektualny i fizyczny traktujemy jako nasz obowiązek. Spełniamy go oferując właściwie dobraną dietę według kluczowych zasad żywienia zachęcając jednocześnie do aktywnego trybu życia. Nie zajmujemy się cateringiem samych kanapek, ale całych zbilansowanych posiłków. Racjonalne żywienie pozwoli bowiem cieszyć się zdrowiem i pięknym wyglądem w przyszłości – co jest naszym głównym celem.

Nasze jadłospisy, w tym kanapki, układane są przez specjalistę – dietetyka. Uwzględniają one wszystkie niezbędne do prawidłowego rozwoju organizmu dziecka witaminy i minerały. Specjalizujemy się również w kuracjach dietetycznych dla dzieci z alergią pokarmową. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przyrządzaniu posiłków dietetycznych i kanapek na potrzeby szkół i przedszkoli.

Diatta catering dietetyczny z Warszawy to solidny partner, który będzie wspierać Państwa w dbaniu o prawidłowe odżywianie się dzieci.

Zapewniamy zdrowe i smaczne posiłki dla żłobków, jadłospisy dla przedszkoli i szkolnych stołówek. Sprawiamy, że jedzenie jest dla dzieci przyjemnością. Z Diatta łatwiej zadbać o dobre imię placówki.

Napisz do nas i dopytaj o szczegóły:  info@diatta.pl lub zadzwoń +48 608 607 850 ,  +48 22 490 35 28

 

Firma Diatta oferuje catering dla przedszkoli, szkół, żłobków oraz innych placówek edukacyjnych i opiekuńczych. Układając jadłospis uwzględniamy zasady zdrowego i bezpiecznego żywienia, stosujemy się do zaleceń Instytutu Matki i Dziecka oraz Instytutu Żywności i Żywienia.

Znając potrzeby żywieniowe dzieci będących w wieku największego rozwoju psycho-fizycznego, dbamy, aby nasze posiłki zawierały wszelkie substancje odżywcze, dostarczały niezbędnych witamin i minerałów.

Wszystkie posiłki przygotowujemy wyłącznie ze świeżych produktów. Nie używamy konserwantów, aromatów, barwników i innych środków poprawiających smak, jak np. Vegeta, Kucharek. Nie stosujemy półproduktów , sami wykonujemy pierogi, kopytka, galaretki, kisiele. Dostarczane przez nas pożywienie jest pełnowartościowe, urozmaicone i smaczne. Dużą wagę przywiązujemy także do wyglądu posiłków, by zachęcić do jedzenia nawet „niejadki”.

Dla dzieci z alergiami pokarmowymi oraz specjalnymi wymaganiami żywieniowymi przyrządzamy diety indywidualne, zgodne z zaleceniami lekarza i rodziców.

Jesteśmy dumni, ze dzięki naszym posiłkom kształtujemy w dzieciach odpowiednie nawyki żywieniowe.

Nasza kuchnia spełnia wymagania Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

 

Jedzenie dostarczamy w opakowaniach zbiorczych lub jednorazowych. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy.[/vc_column_text][gsf_space desktop=”90″ tablet=”70″ tablet_portrait=”60″ mobile_landscape=”50″ mobile=”40″][/vc_column][/vc_row]

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz