Diety podstawowe

Catering dietetyczny “Diatta” oferuje racjonalną, prawidłowo zbilansowaną dietę dla osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy. Celem diety jest zmniejszenie masy ciała poprzez zmniejszenie tkanki tłuszczowej i maksymalne zachowanie beztłuszczowej masy ciała. Proces odchudzania poprawia jednocześnie stan zdrowia oraz zmniejsza ryzyko zachorowania na schorzenia układu krążenia, cukrzycę oraz nowotwory.

W celu zwiększenia efektów kuracji warto połączyć naszą dietę odchudzającą z ćwiczeniami, których rodzaj, czas i częstotliwość wykonywania dobierze nasz dietetyk. Co ważne oferujemy zdrowe odchudzanie według wytycznych stworzonych przez ekspertów Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

 

Dieta pozytywnie odchudzająca

 

Nasze diety odchudzające są dobrze zbilansowane, pełne smaków i aromatów, a także, wbrew pozorom – sycące. Dopasujemy jadłospis dietetyczny zarówno do twoich parametrów fizjologicznych, jak i do upodobań kulinarnych. U nas nie znajdziesz nieskutecznych kuracji, jak „dieta cud”, czy głodówki. Oferujemy sposób żywienia, który bez większego wysiłku umożliwi Ci zrzucenie zbędnych kilogramów.

Dieta „pełnia życia”

 

Dieta ta, jest przeznaczona dla osób zdrowych, które pragną jeść świadomie, cieszyć się smakiem życia, a jednocześnie dbać o zdrowie i smukłą sylwetkę przez cały czas. To nie jest dieta na chwilę, lecz sposób żywienia na stałe. Dopasowany do Ciebie i Twoich potrzeb najlepiej jak się da. Sprawdź już dziś, co znaczy zdrowa kuchnia.

Dieta prozdrowotna

Dieta prozdrowotna to propozycja dla osób, które chcą świadomie kontrolować swoje zdrowie i, poprzez umiejętny dobór produktów spożywczych, zapobiegać najpopularniejszym schorzeniom, zwanym chorobami cywilizacyjnymi. Zaliczają się do nich: nadciśnienie, miażdżyca, cukrzyca,dyslipidemie, nowotwory i powikłania otyłości. Dietę taką szczególnie polecamy osobom, które miały już w rodzinie przypadki zachorowań na powyższe schorzenia, a co za tym idzie, mogą mieć do nich skłonności.

 

ZapiszZapisz

Close menu