O nas

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom wszystkich tych, którzy chcą prowadzić zdrowy styl życia postanowiliśmy wprowadzić usługę cateringu dietetycznego. Z pomocą specjalistów w zakresie żywienia, jak i przy wsparciu grupy doświadczonych dietetyków, przygotujemy dla Ciebie posiłki i dostarczymy je pod wskazany adres.

Twoim zadaniem będzie smacznie zjeść i poczuć się lekko. Dzięki nam znacznie łatwiej przyjdzie Ci wytrwać w postanowieniu i skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów.

Dobre rady:

Oto garść wskazówek, dzięki którym wybrana dieta przyniesie radość, a także wzmocni i utrwali efekt odchudzania.

  • pij niegazowaną wodę mineralną w ilości 1,5-2l dziennie. Naturalna woda mineralna oczyszcza i nawadnia organizm - pita regularnie wypłukuje szkodliwe substancje, przyspiesza regenerację organizmu, a także wyrównuje niedobory składników mineralnych.
  • odchudzanie to nie tylko dieta, ale także ruch. Znajdź trochę czasu i zacznij regularnie ćwiczyć. Podczas aktywności fizycznej dostarczysz swojemu organizmowi energię min. z tkanki tłuszczowej, która zalega w Twoim ciele.

Gimnastyka wspomaga przemianę materii, która u osób na diecie jest zazwyczaj spowolniona. Solidny wysiłek fizyczny pozwala także zmniejszyć apetyt. Jeśli nie masz możliwości na codzienną porcję ruchu, zrezygnuj z windy, zastąp ćwiczenia spacerem lub wybierz się na rowerową przejażdżkę.